Mazda 2 1.5 90KM MT – Salon Polska, 1. właściciel, bardzo niski przebieg, doskonały stan utrzymania – ref. 1166

  • Marka Mazda
  • Model 2
  • Rok produkcji 2017
  • Moc 90 KM
  • Przebieg 23 001 km
  • Nadwozie Minivan
  • Paliwo Benzyna
  • Skrzynia biegów Manualna
54 900 PLN VAT marża
Opis

Dzień dobry, z tej strony Paweł Gołembiewski, Mazda Gołembiewscy. Zapraszam do rzucenia okiem na nasze wyjątkowe samochody używane Mazda – oferujemy tylko najlepsze egzemplarze. Bezpieczne, pewne, godne polecenia.

-Sprzedajemy krajowe samochody, pochodzące od polskich dealerów Mazdy.
-Możliwość finansowania. Zależnie od samochodu, sprzedajemy na fakturę VAT 23% lub VAT marża, kupujący nie płaci PCC.
-Sprzedajemy tylko samochody pewne, z pełną historią serwisową. Kupujący zawsze zna pełną historię oraz stan auta. Najczęściej sprzedawane samochody są na gwarancji.

Z uwagi na to, że doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotna może być sprzedaż dotychczas używanego samochodu, odkupimy Twój samochód niezależnie od marki. Jeżeli masz samochód krajowy, z pełną historią, odezwij się, a wycenimy Twój samochód.

NR REFERENCYJNY 1166
Oferowany dziś przez nas egzemplarz to niezawodny i sprawdzony nasz najlepszy model Mazda 2. Bezawaryjnością, niezawodnością jest zdecydowanie w czołówce wszystkich samochodów kiedykolwiek wyprodukowanych. Zdecydowanie polecamy ten ekonomiczny, dynamiczny samochód pochodzący od pierwszego właściciela. Samochód miał nieznaczną przygodę z tyłu samochodu, naprawioną profesjonalnie w serwisie. Wyposażenie zapewnia komfort. Znajdziemy tu między innymi klimatyzację, skórzane obszycia kierownicy i dźwigni zmiany biegów oraz uchwytu hamulca ręcznego. Biały perłowy kolor wygląda przepięknie na tym egzemplarzu. Duże lusterka oraz niewielkie gabaryty zewnętrzne ułatwiają sprawne poruszanie się po mieście. Wiele miejsca wewnątrz zaskakuje. Kierownica wielofunkcyjna pozwala obsługiwać tempomat, ogranicznik prędkości, komputer pokładowy i funkcje radia. Elektryczne szyby i lusterka także są na pokładzie tego wyjątkowego samochodu. Podłączenie telefonu przez bluetooth to wygoda rozmów przez telefon.

FAKTURA VAT marża. Kupujący nie płaci PCC 2%. Możliwość kredytowania.

Bezpośrednia informacja na temat samochodu: ☎ 784597078

Oferta cenowa jest promocyjna i ważna przy wyborze płatności przelewowej lub finansowania Santander Mazda Gołembiewscy oraz ubezpieczenia pakietowego Mazda Gołembiewscy (OC+AC+NNW+Assistance).

Zastrzeżenie: Informacje zawarte w ogłoszeniu nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Dokładamy staranności w opisywaniu, zastrzegamy prawo do pomyłki lub błędu.

Samochody Używane Mazda
Dealer Mazda Gołembiewscy zał. 1977r.

ul. gen. Maczka 136
15-691 Białystok

tel. 501 619 476
pawel@golembiewscy.pl


Wyślij wiadomość

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz.
93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.)