Mazda 3 2.0 120KM AT SEDAN – Salon POLSKA, 1.właściciel, samochód serwisowany w ASO – ref.1190

  • Marka Mazda
  • Model 3
  • Rok produkcji 2016
  • Moc 120 KM
  • Przebieg 96 143 km
  • Nadwozie Sedan
  • Paliwo Benzyna
  • Skrzynia biegów Automatyczna
64 900 PLN VAT marża
Opis

Dzień dobry, z tej strony Paweł Gołembiewski, Mazda Gołembiewscy. Zapraszam do rzucenia okiem na nasze wyjątkowe samochody używane Mazda – oferujemy tylko najlepsze egzemplarze. Bezpieczne, pewne, godne polecenia.

-Sprzedajemy krajowe samochody, pochodzące od polskich dealerów Mazdy.
-Możliwość finansowania. Zależnie od samochodu, sprzedajemy na fakturę VAT 23% lub VAT marża, kupujący nie płaci PCC.
-Sprzedajemy tylko samochody pewne, z pełną historią serwisową. Kupujący zawsze zna pełną historię oraz stan auta. Najczęściej sprzedawane samochody są na gwarancji.

Z uwagi na to, że doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotna może być sprzedaż dotychczas używanego samochodu, odkupimy Twój samochód niezależnie od marki. Jeżeli masz samochód krajowy, z pełną historią, odezwij się, a wycenimy Twój samochód.

NUMER REFERENCYJNY 1190
Informacja bezpośrednia na temat auta:
tel. 784597078

Prezentowany samochód to Mazda 3, jeden z najpopularniejszych modeli marki Mazda. Samochód absolutnie bezawaryjny, zdecydowanie godny polecenia. Dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 120 koni, na łańcuchu rozrządu. Jest to solidna i niezawodna jednostka wolnossąca, rzecz coraz rzadziej spotykana w autach tej klasy. Silnik jest przykładem najlepszych benzynowych konstrukcji – dynamiczny i zarazem bardzo oszczędny.

Prezentowany samochód jest z 2016 roku i jest we wzorowym stanie. Pochodzi od pierwszego właściciela i od początku do dziś był serwisowany w naszym autoryzowanym serwisie. Samochód przeszedł ostatni przegląd okresowy 19.04.2021 przy przebiegu 91465km. Wyposażenie wersji SkyMotion zaspokoi potrzeby większości klientów. Elementy z naturalnej skóry, takie jak kierownica, gałka zmiany biegów oraz dźwignia hamulca ręcznego znacznie poprawiają odbiór wnętrza samochodu. Kierownica multifunkcyjna oraz wyświetlacz 7″ pozwalają na wygodne korzystanie z systemów multimedialnych. Tylne czujniki parkowania zapewniają bezpieczeństwo przy cofaniu pojazdem. Czarny lakier metalizowany Jet Black oraz przyciemnione szyby to klasyczne połączenie przy nadwoziu typu sedan. Nieduży przebieg jest dodatkowym atutem danego pojazdu. Samochód z uwagi na drobniejsze zdarzenia miał lakierowany zderzak przedni i tylny, wszystkie trzy naprawy lakiernicze w wymienionym zakresie były wykonywane profesjonalnie w naszym autoryzowanym serwisie.

Gorąco polecam ten krajowy samochód z pełną historią. To pewny wybór, który będzie cieszył przez długie lata.

Sprzedaż na fakturę VAT 23% oznacza możliwość wzięcia tego samochodu w leasing lub kredyt.
Kupujący nie płaci PCC 2%.

Oferta cenowa jest promocyjna i ważna przy wyborze płatności przelewowej lub finansowania Santander Mazda Gołembiewscy oraz ubezpieczenia pakietowego Mazda Gołembiewscy (OC+AC+NNW+Assistance).

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z
zm.). Zastrzegamy sobie prawo do pomyłki lub błędu.

Zapraszamy do kontaktu!

Samochody Używane Mazda
Dealer Mazda Gołembiewscy zał. 1977r.

ul. gen. Maczka 136
15-691 Białystok

tel. 501 619 476
pawel@golembiewscy.pl


Wyślij wiadomość

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz.
93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.)