Mazda 3 2.0 – Salon Polska * serwis ASO * 60 tys. km * Hatchback * Ref. 1211

  • Marka Mazda
  • Model 3
  • Rok produkcji 2015
  • Moc 120 KM
  • Przebieg 60 000 km
  • Nadwozie Hatchback
  • Paliwo Benzyna
  • Skrzynia biegów Manualna
59 900 PLN VAT marża
Opis

Dzień dobry, z tej strony Paweł Gołembiewski, Mazda Gołembiewscy. Serdecznie zapraszam do rzucenia okiem na nasze wyjątkowe samochody używane Mazda!

-Sprzedajemy tylko nasze samochody. Są to krajowe samochody, pochodzące z naszego lub z innych salonów Mazdy. Najczęściej od pierwszego właściciela, rzadziej drugiego.
-Możliwość leasingu lub kredytu. Sprzedajemy na fakturę (VAT 23% lub VAT marża), kupujący nie płaci PCC.
-Sprzedajemy tylko samochody pewne, z pełną historią. Kupujący zawsze zna pełną historię oraz stan auta. Najczęściej sprzedawane samochody są na gwarancji.

Z uwagi na to, że doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotna może być sprzedaż dotychczas używanego samochodu, odkupimy Twój samochód niezależnie od marki. Jeżeli masz samochód krajowy, z pełną historią, odezwij się, a wycenimy Twój samochód.

Informacja bezpośrednia na temat auta:
tel. 784597078

NUMER REFERENCYJNY 1211

Prezentowany dziś przez nas samochód jest z 2015 roku. Auto jest w pięknym stanie, do dziś przejechał zaledwie 60 tysięcy kilometrów i przez ten czas był serwisowany w ASO. Samochód zawsze garażowany. Model 3 jest bardzo udany, bezawaryjny, absolutny bestseller naszej marki. Dwulitrowy silnik o mocy 120KM pozwala nam na dynamiczną jazdę bez konieczności zbyt częstych wizyt na stacjach benzynowych 🙂 Silnik ten to sprawdzona konstrukcja, czego najlepszym dowodem jest fakt, że produkowany jest od roku 2012 w praktycznie niezmienionej formie i nic nie zapowiada zakończenia jego produkcji. Rozrząd na łańcuchu, manualna skrzynia biegów oraz brak celowego komplikowania konstrukcji pojazdu daje nam przepis na bezawaryjne, trwałe auto. Jeżeli do tego dodamy świetny stan auta i niewielki przebieg dostajemy samochód na długie lata, który nigdy nas nie zawiedzie. Serdecznie polecamy ten egzemplarz, auta w tym stanie szybko znajdują nowych właścicieli więc nie ma na co czekać 🙂

Oferta cenowa jest promocyjna i ważna przy wyborze płatności przelewowej lub finansowania Santander Mazda Gołembiewscy oraz ubezpieczenia pakietowego Mazda Gołembiewscy (OC+AC+NNW+Assistance).

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z
zm.). Zastrzegamy sobie prawo do pomyłki lub błędu.

Zapraszamy do kontaktu!

Samochody Używane Mazda
Dealer Mazda Gołembiewscy zał. 1977r.

ul. gen. Maczka 136
15-691 Białystok

tel. 501 619 476
pawel@golembiewscy.pl


Wyślij wiadomość

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz.
93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.)