Mazda CX-3 2.0 150KM 4×4 AT SkyPassion + Safety – Salon Polska, pierwszy właściciel, piękna biała perła – ref.1179

  • Marka Mazda
  • Model CX-3
  • Rok produkcji 2017
  • Moc 150 KM
  • Przebieg 67 000 km
  • Nadwozie SUV
  • Paliwo Benzyna
  • Skrzynia biegów Automatyczna
94 999 PLN VAT marża
Opis

Dzień dobry, z tej strony Paweł Gołembiewski, Mazda Gołembiewscy. Zapraszam do rzucenia okiem na nasze wyjątkowe samochody używane Mazda – oferujemy tylko najlepsze egzemplarze. Bezpieczne, pewne, godne polecenia.

-Sprzedajemy krajowe samochody, pochodzące od polskich dealerów Mazdy.
-Możliwość finansowania. Zależnie od samochodu, sprzedajemy na fakturę VAT 23% lub VAT marża, kupujący nie płaci PCC.
-Sprzedajemy tylko samochody pewne, z pełną historią serwisową. Kupujący zawsze zna pełną historię oraz stan auta. Najczęściej sprzedawane samochody są na gwarancji.

Z uwagi na to, że doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotna może być sprzedaż dotychczas używanego samochodu, odkupimy Twój samochód niezależnie od marki. Jeżeli masz samochód krajowy, z pełną historią, odezwij się, a wycenimy Twój samochód.

NUMER REFERENCYJNY 1179
Informacja bezpośrednia na temat auta:
tel. 784597078

Mazda CX-3 to nasz najlepszy model. Absolutnie bezawaryjny, niezawodny w każdych okolicznościach, na długich i krótkich odcinkach. Niska masa wpływa na to, że samochód jest dynamiczny oraz bardzo ekonomiczny dzięki technologiom SkyActive w najlepszych benzynowych silnikach Mazdy. Prezentowany samochód jest z 2017 roku i jest we wzorowym stanie. Ma napęd 4×4 i moc silnika 150KM czyli jest to 1% egzemplarzy sprzedawanych Mazda CX-3 (większość to 2.0 120KM). Mazda jest w doskonałym stanie, dokładnie takim, jakiego można się spodziewać po niewielkim przebiegu. Samochód z uwagi na obtarcie zderzaka tylnego miał lakierowany zderzak i drobniejsze elementy.

Najbogatsze wyposażenie SkyPassion doskonale koresponduje z barwą nadwozia w kolorze białej perły – samochód jest elegancki i ma w sobie “to coś”. Z najciekawszych elementów wyposażenia poza tapicerkami skórzanymi wymieniłbym kamerę cofania. Skrzynia automatyczna z pewnością dostarczy olbrzymiej wygody osobom użytkującym samochód w mieście.

Oferta cenowa jest promocyjna i ważna przy wyborze płatności przelewowej lub finansowania Santander Mazda Gołembiewscy oraz ubezpieczenia pakietowego Mazda Gołembiewscy (OC+AC+NNW+Assistance).

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z
zm.). Zastrzegamy sobie prawo do pomyłki lub błędu.

Samochody Używane Mazda
Dealer Mazda Gołembiewscy zał. 1977r.

ul. gen. Maczka 136
15-691 Białystok

tel. 501 619 476
pawel@golembiewscy.pl


Wyślij wiadomość

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz.
93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.)