Mazda CX-3 2.0 150KM 4×4 MT SkyPassion – Salon Polska, 1 właściciel, faktura VAT 23% – ref.1199

  • Marka Mazda
  • Model CX-3
  • Rok produkcji 2016
  • Moc 150 KM
  • Przebieg 65 000 km
  • Nadwozie SUV
  • Paliwo Benzyna
  • Skrzynia biegów Manualna
79 900 PLN VAT 23%
Opis

Dzień dobry, z tej strony Paweł Gołembiewski, Mazda Gołembiewscy. Zapraszam do rzucenia okiem na nasze wyjątkowe samochody używane Mazda – oferujemy tylko najlepsze egzemplarze. Bezpieczne, pewne, godne polecenia.

-Sprzedajemy krajowe samochody, pochodzące od polskich dealerów Mazdy.
-Możliwość finansowania. Zależnie od samochodu, sprzedajemy na fakturę VAT 23% lub VAT marża, kupujący nie płaci PCC.
-Sprzedajemy tylko samochody pewne, z pełną historią serwisową. Kupujący zawsze zna pełną historię oraz stan auta. Najczęściej sprzedawane samochody są na gwarancji.

Z uwagi na to, że doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotna może być sprzedaż dotychczas używanego samochodu, odkupimy Twój samochód niezależnie od marki. Jeżeli masz samochód krajowy, z pełną historią, odezwij się, a wycenimy Twój samochód.

NUMER REFERENCYJNY 1199
Informacja bezpośrednia na temat auta:
tel. 784597078

Mazda CX-3 to nasz najlepszy model. Absolutnie bezawaryjny, niezawodny w każdych okolicznościach, na długich i krótkich odcinkach, w tym przypadku połączony z precyzyjną manualną skrzynią biegów pozwalającą nam na odrobinę sportowego zacięcia. Niska masa wpływa na to, że samochód o mocy 150 koni jest bardzo żwawy oraz bardzo ekonomiczny dzięki technologiom SkyActive w najlepszych benzynowych silnikach Mazdy. Prezentowany samochód jest z 2016 roku i jest we wzorowym stanie. Auto miało przelakierowany tylny zderzak-drobna obcierka parkingowa, obecnie już niewidoczna. Pierwszy i jedyny użytkownik przejechał tym autem zaledwie około 65 tysięcy kilometrów, bezawaryjnie i w komfortowych warunkach. Najbogatsze wyposażenie SkyPassion daje nam pełnię szczęścia jeśli chodzi o oczekiwania wobec auta jeśli chodzi o wnętrze-mamy tu wszystko czego moglibyśmy się spodziewać i czego potrzebujemy żeby podróżować na co dzień w pełnym komforcie. Reasumując, mamy tu bezwypadkowe auto o niewielkim przebiegu, bogatym wyposażeniu, mocnym silniku i napędzie na cztery koła. Takie auta sprzedają się szybko, więc zachęcamy do kontaktu i odważnych decyzji-samochód godny polecenia i wart każdej złotówki!

Oferta cenowa jest promocyjna i ważna przy wyborze płatności przelewowej lub finansowania Santander Mazda Gołembiewscy oraz ubezpieczenia pakietowego Mazda Gołembiewscy (OC+AC+NNW+Assistance).

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.). Zastrzegamy sobie prawo do pomyłki lub błędu.

Samochody Używane Mazda
Dealer Mazda Gołembiewscy zał. 1977r.

ul. gen. Maczka 136
15-691 Białystok

tel. 501 619 476
pawel@golembiewscy.pl


Wyślij wiadomość

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz.
93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.)