Mazda CX-30 2.0 122KM MT Kanjo – Salon Polska, 1.właściciel, bezszkodowa – ref.1198

  • Marka Mazda
  • Model CX-30
  • Rok produkcji 2019
  • Moc 122 KM
  • Przebieg 30 000 km
  • Nadwozie SUV
  • Paliwo Benzyna
  • Skrzynia biegów Manualna
99 999 PLN VAT marża
Opis

Dzień dobry, z tej strony Paweł Gołembiewski, Mazda Gołembiewscy. Zapraszam do rzucenia okiem na nasze wyjątkowe samochody używane Mazda – oferujemy tylko najlepsze egzemplarze. Bezpieczne, pewne, godne polecenia.

-Sprzedajemy krajowe samochody, pochodzące od polskich dealerów Mazdy.
-Możliwość finansowania. Zależnie od samochodu, sprzedajemy na fakturę VAT 23% lub VAT marża, kupujący nie płaci PCC.
-Sprzedajemy tylko samochody pewne, z pełną historią serwisową. Kupujący zawsze zna pełną historię oraz stan auta. Najczęściej sprzedawane samochody są na gwarancji.

Z uwagi na to, że doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotna może być sprzedaż dotychczas używanego samochodu, odkupimy Twój samochód niezależnie od marki. Jeżeli masz samochód krajowy, z pełną historią, odezwij się, a wycenimy Twój samochód.

NUMER REFERENCYJNY 1198
Informacja bezpośrednia na temat auta:
tel. 784597078

Dziś mamy przyjemność zaoferować Państwu Mazdę CX-30, czyli większą siostrę doskonale znanego i lubianego modelu CX-3. Samochód miał dotychczas jednego właściciela, który dbał o pojazd, serwisował go na czas oraz pamiętał o rzeczach takich jak woskowanie czy impregnacja tapicerek, co czyni ten egzemplarz tym ciekawszym wyborem. Silnik to lekko jedynie zmieniona, dwulitrowa jednostka Mazdy będąca już długo w naszej ofercie i ciesząca się zaufaniem i jak najlepszym zdaniem wielu użytkowników. W tym aucie silnik ten generuje 122KM oraz połączony jest z manualną skrzynią biegów, co pozwala na dynamiczną i ekonomiczną jazdę. Stosunkowo niewielka masa pozwala nam tu na czerpanie wielkiej przyjemności prowadzenia w każdych warunkach. Wersja wyposażeniowa Kanjo zapewnia nam bardzo ciekawe wyposażenie, gdyż między innymi jest to możliwość ,,przerzucenia” ekranu smartfona na wyświetlacz samochodu, wyświetlacz przezierny HUD, nawigacja, układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu, system automatycznego przełączania świateł drogowych na mijania, system monitorujący ruch poprzeczny przy cofaniu czy system wykrywający zmęczenie kierowcy oraz wiele innych 🙂 Samochody te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, więc zachęcamy do podejmowania zdecydowanych decyzji-auta w tym stanie nie zdarzają się codziennie 🙂

Oferta cenowa jest promocyjna i ważna przy wyborze płatności przelewowej lub finansowania Santander Mazda Gołembiewscy oraz ubezpieczenia pakietowego Mazda Gołembiewscy (OC+AC+NNW+Assistance).

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z
zm.). Zastrzegamy sobie prawo do pomyłki lub błędu.

Samochody Używane Mazda
Dealer Mazda Gołembiewscy zał. 1977r.

ul. gen. Maczka 136
15-691 Białystok

tel. 501 619 476
pawel@golembiewscy.pl


Wyślij wiadomość

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz.
93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.)