Mazda MX-30 145KM HIKARI+Modern – Salon Polska, ASO, DEMO – nr ref. 1262

  • Marka MAZDA
  • Model MX-30
  • Rok produkcji 2021
  • Moc 145 KM
  • Przebieg 3 599 km
  • Nadwozie SUV
  • Paliwo Benzyna
  • Skrzynia biegów Automatyczna
134 999 PLN VAT 23%
Opis

Dzień dobry, z tej strony Paweł Gołembiewski, Mazda Gołembiewscy. Zapraszam do rzucenia okiem na nasze wyjątkowe samochody używane Mazda – oferujemy tylko najlepsze egzemplarze. Bezpieczne, pewne, godne polecenia.

-Sprzedajemy krajowe samochody, pochodzące od polskich dealerów Mazdy.
-Możliwość finansowania. Zależnie od samochodu, sprzedajemy na fakturę VAT 23% lub VAT marża, kupujący nie płaci PCC.
-Sprzedajemy tylko samochody pewne, z pełną historią serwisową. Kupujący zawsze zna pełną historię oraz stan auta. Najczęściej sprzedawane samochody są na gwarancji.

Z uwagi na to, że doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotna może być sprzedaż dotychczas używanego samochodu, odkupimy Twój samochód niezależnie od marki. Jeżeli masz samochód krajowy, z pełną historią, odezwij się, a wycenimy Twój samochód.

NUMER REFERENCYJNY 1262
Informacja bezpośrednia na temat auta:
tel. 784597078

Mamy dziś niezwykłą przyjemność zaoferować Państwu naszą wersję auta przyszłości, mianowicie w pełni elektryczny model Mazdy MX-30. Samochód mimo niesamowitego zaawansowania technologicznego zachowuje tradycyjny wygląd i nie odstaje od innych naszych modeli designem ani użytecznością. Samochód jest bardzo bogato wyposażony gdyż jest to wersja wyposażeniowa Hikari z dodatkowym pakietem Vintage. Wygląd z zewnątrz jak i wewnątrz przyciąga wzrok i przykuwa uwagę, nie pozwalając przejść obok tego auta obojętnie. Lakier w kolorze Ceramic White świetnie koresponduje z ciemnymi felgami i jasnym, szarym wnętrzem gustownie uzupełnionym jasnobrązowymi, korkowymi wstawkami. Takie zestawienie kolorystyczne świetnie uwypukla nowoczesny charakter auta jednocześnie czerpiąc garściami z tradycji marki Mazda. Jest to samochód dla osób ceniących sobie zarówno rozwój i technologię oraz tradycyjne podejście i dbałość o szczegóły. Zapraszamy do kontaktu i wejścia wraz z nami w nową erę motoryzacji.

Podana cena jest promocyjna i obowiązuje wyłącznie przy wyborze finansowania w Mazda Gołembiewscy oraz zakupie ubezpieczenia pakietowego Mazda Gołembiewscy (OC+AC+NNW+Assistance) i zakupie GAP ubezpieczeniowego w Mazda Gołembiewscy .

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Samochody Używane Mazda
Dealer Mazda Gołembiewscy zał. 1977r.

ul. gen. Maczka 136
15-691 Białystok

tel. 784 597 078
uzywane@mazda.bialystok.pl


Wyślij wiadomość

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz.
93 z zm.) i nie mogą stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.)